Vybraní lektoři

Ladislav Báča

Head of Country
Ogilvy Group ČR

Josef Havelka

Konzultant, zakladatel zoot.cz a LBA

Petr Kůta

Partner
Právní kancelář KMVS

Petr Pištělák

Chief Consultant
Profit Booster

Luboš Rezler

Client Service Director
Millward Brown Česká Republika

Naďa Šolcová

Managing Director
win-win institute

Kontakt

win-win institute s.r.o.
telefon: +420 724 105 410
e-mail: info@win-win.cz

www.win-win.cz

Ladislav Báča

Head of Country
Ogilvy Group ČR

Ladislav Báča

Ladislav Báča se v oboru komunikace a reklamy se pohybuje od roku 1993, kdy nastoupil do největší lokální reklamní agentury BBK. V BBK prošel všemi accounterskými pozicemi a v roce 1999 se stal Client Service Directorem. V roce 2000 byla agentura BBK koupena sítí Ogilvy a Ladislav Báča přešel do Ogilvy & Mather jako Group Account Director a zanedlouho (v roce 2001) se stal Managing Direktorem. Od roku 2006 zastává pozici Head of Country Ogilvy&Mather Group ČR a je zodpovědný za veškeré operace Ogilvy v ČR přičemž pražská Ogilvy Group je největší operací Ogilvy ve střední a východní Evropě.
V průběhu svého působení v komunikaci byl zodpovědný a přímo řídil komunikační aktivity několika desítek značek v ČR, na Slovensku a i v rámci střední a východní Evropy. Pracoval či pracuje jak pro značky nadnárodní: P&G (Always, Alldays), Ford, Unilever (Dove), GlaxoSmithKline (Panadol, Cetebe, Zovirax), Kraft Foods Int. (3bit, Figaro, Siesta), Michelin, Philips, Teekanne. A také se podílel na budování lokálních značek a jejich komunikačních aktivit: eBanka, Velkopopovický Kozel, Frisco, Český olympijský tým, ETA, IPB Real, MF Dnes. Kampaně pro jeho klienty pravidelně získávají ocenění na soutěži o efektivitě komunikace EFFIE.
Je spoluautorem ojedinělého projektu Ostrovy života, který spojuje charitu s prvky podpory prodeje. Projektu se podařilo vygenerovat několik desítek milionů korun určených na nákup přístrojů pro dětské JIP.
Je absolventem VŠE v Praze. Je členem Senior Management Programme Ogilvy EAME, který soustředí lidi z významných seniorských pozic z různých komunikačních disciplín napříč regionem Evropa, Afrika a Střední východ. Věnuje se i přednáškové činnosti. Od ročníku 2005-2006 přednáší marketingovou komunikaci na Univerzitě Karlově, FSV.

Copyright © win-win institute s.r.o.