Vybraní lektoři

Ladislav Báča

Head of Country
Ogilvy Group ČR

Josef Havelka

Konzultant, zakladatel zoot.cz a LBA

Petr Kůta

Partner
Právní kancelář KMVS

Petr Pištělák

Chief Consultant
Profit Booster

Luboš Rezler

Client Service Director
Millward Brown Česká Republika

Naďa Šolcová

Managing Director
win-win institute

Kontakt

win-win institute s.r.o.
telefon: +420 724 105 410
e-mail: info@win-win.cz

www.win-win.cz

Michal Richtr

Konzultant na problematiku Corporate Design a Design Management

Michal Richtr

V současné době působí Michal Richtr jako konzultant na problematiku Corporate Design a Design Management. Založil společnost CICZ, stojící za vydáním publikace CI.CZ 1990-2007 Firemní styl v České republice!, které je autorem a kurátorem.
Michal Richtr založil a řadu let vedl firmu Ogilvy CID, která se jako první na českém trhu specializovala na problematiku Corporate Design.
Za dobu své existence vytvářela nebo inovovala systémy vizuální prezentace pro přední české firmy – OP Prostějov, ČEZ, ČSOB, Agropol, Český Telecom, Papirius, PPF, Zentiva a další.
Michal Richtr byl rovněž organizátorem konference Firemní styl a komunikace, jejíž tři ročníky proběhly v minulých letech 1998 – 2000). Tato konference představovala úspěšné domácí a zahraniční projekty z oblasti Corporate Identity a byla první odbornou platformou v tomto oboru u nás.
Michal Richtr inicioval v roce 2003 vznik Ceny Ogilvy CID, která je určena studentům vysokých uměleckých škol a která oceňuje nejlepší studentské práce z oblasti Corporate Design.
Michal Richtr se věnuje publikační činnosti v odborných časopisech jako jsou Strategie, Marketing&Média, přednáší na odborných konferencích a vysokých školách -
VŠE Praha, UMPRUM Praha, Fakulta multimediálních komunikací - Baťova univerzita Zlín.

Copyright © win-win institute s.r.o.