Vybraní lektoři

Ladislav Báča

Head of Country
Ogilvy Group ČR

Josef Havelka

Konzultant, zakladatel zoot.cz a LBA

Petr Kůta

Partner
Právní kancelář KMVS

Petr Pištělák

Chief Consultant
Profit Booster

Luboš Rezler

Client Service Director
Millward Brown Česká Republika

Naďa Šolcová

Managing Director
win-win institute

Kontakt

win-win institute s.r.o.
telefon: +420 724 105 410
e-mail: info@win-win.cz

www.win-win.cz

Naďa Šolcová

Managing Director
win-win institute

Naďa Šolcová

Naďa založila win-win institute v roce 2007 a je autorkou či spoluautorkou vzdělávacích projektů pořádaných touto společností, na některých seminářích působí jako lektor, na workshopech jako moderátor.
V minulosti působila 6 let v OgilvyOne, z toho poslední 4 roky na pozici Managing Director. V tomto období se OgilvyOne ČR stala mezi téměř 170 pobočkami celosvětové sítě nejlépe hodnocenou pobočkou podle hodnotícího programu Five Star Agency(kategorie hodnocení agentury: efektivita, spokojení klienti, loajální zaměstnanci, know-how, konkurence-schopnost).

Naďa absolvovala v roce 2001 Institute of Direct Marketing v Londýně a získala tak oprávnění užívat titul diplomovaný Direct Marketer. V současné době se účastní výcviku koučů.
Marketingové komunikaci se věnuje v praxi od roku 1993. Naďa pravidelně přednáší na odborných konferencích zaměřených na direct marketing a je jedním z lektorů Českého institutu reklamní a marketingové komunikace. Píše odborné články pro média jako jsou Strategie, Trend marketing, Direkt apod.

Copyright © win-win institute s.r.o.